U bent hier

Gaby flikt het opnieuw!

 

De titel onthuld de winnaar al, in dit artikel de topscoorders van vv Linne over het seizoen 2017/2018.

 

Na een lang seizoen zijn alle doelpunten geteld en genoteerd. In dit artikel een overzicht van de doelpuntenmakers.

 

Het is wederom Gaby Mevissen die dit seizoen de meeste doelpunten heeft gemaakt in het zebra tenue. Met een aantal van 24 doelpunten in 18 wedstrijden heeft zij haar titel van afgelopen jaar geprolongeerd. Afgelopen seizoen wist Gaby er maar liefst 47 in het netje te leggen en promoveerde de dames naar de 5e klasse. Nu, een trapje hoger, wist ze alsnog 24 doelpunten te maken wat betekend dat zij zich nog een jaar mag kronen als topscoorder.

 

Op de 2e plaats staat Nick van Vlodrop, die een topseizoen heeft gehad bij Linne 3. Linne 3, dat op doelsaldo nét geen kampioen werd, had aan Nick een echte goalgetter. 18 maal liet hij het netje ‘bolle’.