U bent hier

Linne boekt belangrijke overwinning tegen GKC

Linne heeft gisteren een belangrijke overwinning geboekt tegen hekkensluiter GKC. Met een 0-1 overwinning (doelpunt Gio Swemers) nam Linne de drie punten mee uit Grathem. Door deze overwinning heeft Linne een gat geslagen met de plekken voor nacompetitie. Linne heeft een marge van 5 punten op Bieslo en 6 op Swalmen Aanstaande donderdag en zondag speelt Linne een tweeluik tegen Horn. Donderdag in Horn, zondag in Linne.

 

Linne 2 werd vernederd tegen VCH 3. Een blamage waar we niet veel woorden aan vuil willen maken. Met maar liefst 10-1 werden de zebra's naar huis gestuurd. Enige linner doelpunt kwam van de voet van Daryll Knook.

 

Linne 3 won met 1-6 van Slekker Boys. Peter Mertens scoorde maar liefst 4x en meld zich in de top van het topscorersklassement. Jeroen van Pol en Nick van Vlodrop waren de andere doelpuntenmakers.

 

Linne 4 verloor uit tegen Sportclub Leeuwen met 2-1. Doelpunt Linne: Mike Jeurissen

 

Linne VR1 en Linne Veteranen speelde dit weekend niet.

Al meer es 100 jaor noeats allein