U bent hier

Waem waerdj 't nuuje prinsepaar van de voetbalklup?

Ouch dit jaor zal de voetbaklub ein sjoon prinsenpaar oet gaon roope. Wanneer det geit gebeuren? Op vriedig 18 januari zal er in de kantiene ein groot fees zeen veur de leeje, sponsoren en supporters van de voetbalklup. Tiedes deze aovend zal aan alle aanwezigen 't nuuje prinsepaar waere veurgesteld.

 

Vanaaf 20:30 oear zal het fees in de kantiene starten, met eine nog onbekende eindtied. DJ Guido zorgt veur de muziek, de Linner topact 'Die drei lustigen zwei' zeen bereid gevonje om op te komen traeje en oug CV. de Kwekkerte onger aanveurig van heure prins en voetbal veteraan Norbert I zullen aanwezig zeen.

 

Veer haope ug allemaol te zeen op vriedig 18 januari vanaaf 20:30 in de kantien van os sportcomplex op de Frans van Deur Arena. De trainingen van de selectie zal om 19:30 oear starten.

 

 

Al meer es 100 jaor noeats allein