U bent hier

Wedstrijd overzicht

Datum Team Tegenstander Uitslag
28 april 2018 - 9:00 Brevendia JO11-3 - Linne JO11-2G Linne (E2) JO11-2 Brevendia JO11-3
28 april 2018 - 9:00 EVV JO7-1G / EVV JO7-2 - Linne JO7-1G Linne JO7-1G EVV JO7-1G / EVV JO7-2
28 april 2018 - 11:30 Linne JO11-1G - VV GKC/RKHVC JO11-3 Linne (E1) JO11-1 VV GKC/RKHVC JO11-3
28 april 2018 - 12:00 Linne JO17-1 - FC Geleen-Zuid JO17-2 Linne (B1) JO17-1 FC Geleen-Zuid JO17-2
28 april 2018 - 17:00 Linne veteranen - S&S Boys veteranen Linne veteranen S&S Boys veteranen
29 april 2018 - 9:30 Linne 3 - Sportclub Susteren 4 Linne 3 Sportclub Susteren 4
29 april 2018 - 10:15 Linne VR1 - ST Sittard/SVE VR1 Linne vrouwen 1 ST Sittard/SVE VR1
29 april 2018 - 12:00 Roggel 2 - Linne 2 Linne 2 Roggel 2
29 april 2018 - 12:30 Linne 4 - Oranje Blauw'15 3 Linne 4 Oranje Blauw'15 3
29 april 2018 - 14:30 RKAVC 1 - Linne 1 Linne 1 RKAVC 1
03 mei 2018 - 20:00 Haslou VR1 - Linne VR1 Linne vrouwen 1 Haslou VR1 uit Elsloo
05 mei 2018 - 9:45 Linne JO9-1G - RKAVC JO9-3 Linne (F1) JO9-1 RKAVC JO9-3
05 mei 2018 - 10:00 Linne JO15-1 - ST RKESV/VV GKC/RKHVC JO15-1 Linne (C1) JO15-1 ST RKESV/VV GKC/RKHVC JO15-1
05 mei 2018 - 10:30 Slekker Boys JO11-1 - Linne JO11-1G Linne (E1) JO11-1 Slekker Boys JO11-1
05 mei 2018 - 11:00 Linne JO11-2G - SC Leeuwen JO11-2 Linne (E2) JO11-2 SC Leeuwen JO11-2
05 mei 2018 - 11:00 Linne JO7-1G - Oranje Blauw'15 JO7-1 / JO7-2 Linne JO7-1G Oranje Blauw'15 JO7-1 / JO7-2
05 mei 2018 - 15:00 Sportclub Susteren JO17-2 - Linne JO17-1 Linne (B1) JO17-1 Sportclub Susteren JO17-2
05 mei 2018 - 17:00 Swalmen veteranen - Linne veteranen Linne veteranen swalmen veteranen
06 mei 2018 - 10:15 Linne VR1 - Veritas VR1 Linne vrouwen 1 Veritas VR1
06 mei 2018 - 12:30 Swalmen 2 - Linne 2 Linne 2 Swalmen 2
06 mei 2018 - 14:30 Swalmen 1 - Linne 1 Linne 1 Swalmen 1
09 mei 2018 - 19:15 Haelen JO13-2 - Linne JO13-1G Linne (D1) JO13-1 Haelen JO13-2
10 mei 2018 - 11:00 Heythuysen V1 - Linne VR1 Linne vrouwen 1 Heythuysen VR1
10 mei 2018 - 12:00 St. Odiliënberg 2 - Linne 4 Linne 4 St. Odiliënberg 2
10 mei 2018 - 11:00 RIOS'31 2 - Linne 3 Linne 3 RIOS'31 2
10 mei 2018 - 14:30 FC Maasgouw 1 - Linne 1 Linne 1 FC Maasgouw 1
12 mei 2018 - 10:00 Linne JO15-1G - SC Leeuwen JO15-1 Linne (C1) JO15-1 SC Leeuwen JO15-1
12 mei 2018 - 11:00 Linne JO11-2G - Wilhelmina '08 JO11-1 Linne (E2) JO11-2 Wilhelmina '08 JO11-1
12 mei 2018 - 12:00 EMS/RFC JO13-2 - Linne JO13-1G Linne (D1) JO13-1 EMS/RFC JO13-2
12 mei 2018 - 9:45 Linne JO9-1G - VV Born JO9-4 Linne (F1) JO9-1 VV Born JO9-4
12 mei 2018 - 11:00 Linne JO7-1G - SHH JO7-5 / JO7-6 Linne JO7-1G SHH JO7-5 / JO7-6
12 mei 2018 - 17:00 Linne veteranen - Hingen veteranen Linne veteranen Hingen veteranen
13 mei 2018 - 10:30 SHH 4 - Linne 3 Linne 3 SHH 4
13 mei 2018 - 11:00 Caesar VR1 - Linne VR1 Linne vrouwen 1 Caesar VR1 uit Beek
13 mei 2018 - 11:00 Helden 3 - Linne 2 Linne 2 Helden 3
13 mei 2018 - 12:00 EMS/RFC 2 - Linne 4 Linne 4 EMS/RFC 2
13 mei 2018 - 14:30 Bieslo 1 - Linne 1 Linne 1 Bieslo uit Beesel
14 mei 2018 - 18:45 Linne JO11-1G - HBC'09 JO11-1 Linne (E1) JO11-1 HBC'09 JO11-1
15 mei 2018 - 19:00 Boekoel 2 - Linne 4 Linne 4 Boekoel 2
16 mei 2018 - 18:00 SC Susteren JO9-2 - Linne JO9-1G Linne (F1) JO9-1 SC Susteren JO9-2
16 mei 2018 - 19:15 Eindse Boys JO15-1 - Linne JO15-1G Linne (C1) JO15-1 Eindse Boys JO15-1
16 mei 2018 - 19:30 Linne JO13-1G - Venlosche Boys JO13-3 Linne (D1) JO13-1 Venlosche Boys JO13-3
16 mei 2018 - 19:45 Linne JO17-1 - ST Obbicht/Armada JO17-1 Linne (B1) JO17-1 ST Obbicht/Armada JO17-1
16 mei 2018 - 20:00 Armada VR1 - Linne VR1 Linne vrouwen 1 Armada VR1
19 mei 2018 - 11:00 Linne JO7-1G - SNA JO7-1 / JO7-2 Linne JO7-1G SNA JO7-1 / JO7-2
19 mei 2018 - 9:45 Linne JO11-1G - SVC 2000 JO11-4G Linne (E1) JO11-1 SVC 2000 JO11-4G
19 mei 2018 - 13:00 Brevendia/Atweerterheide JO15-1G - Linne JO15-1G Linne (C1) JO15-1 Brevendia/Atweerterheide JO15-1G
19 mei 2018 - 9:30 FC Oda JO11-3 - Linne JO11-2G Linne (E2) JO11-2 FC Oda JO11-3
19 mei 2018 - 10:00 Linne JO13-1G - Heythuysen JO13-2 Linne (D1) JO13-1 Heythuysen JO13-2
19 mei 2018 - 9:45 Linne JO9-1G - SNA JO9-2 Linne (F1) JO9-1 SNA JO9-2

Al meer es 100 jaor noeats allein